Top Lajm i Javes...

News 11/2014
 

Gjermeni: Projektligji i propozuar i jep zgjidhje duke ofruar mënyrat dhe procedurat e kalimit të truallit të mbetur pa funksion brenda zonës së stimuluar

Kuvendi i Shqipërisë miratoi me 65 vota projektligjin “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin nr. 10.186, datë 5.11.2009

Read more...

Lajme te Ndryshme.

 • Styling
 • INTERESANTE

Si të mbrohemi nga dëmtimi i lëkurës në plazh?

Një ndër problemet kryesore të stinës së verës është dielli, si “armik” i lëkurës. Rrezet e diellit, nën të cilët dëshirojnë të qëndrojnë për të marrë ngjyrën e ‘çokollatës’,

Read More

Konferencë ndërkombëtare në Tiranë për “Menaxhimin e sezonalitetit në Turizëm

Luhatjet sezonale në numrin e vizitorëve, të njohura gjerësisht si sezonalitet, janë karakteristikë

Read More

Top Turizem

Zbuloni Bregdetin

Zbuloni Bregdetin

Kur bie fjala për rivierën shqiptare mendja direkt nna shkon në...

Readmore

Ksamili;me ujërat e kthjellta

Ksamili;me ujërat e kthjellta

Rrallë ndodh që magjisë së natyrës t’i shtohej dhe magjia e dor...

Readmore

Valbonën e Bukur

Valbonën e Bukur

Të apasionuarit pas turizmit malor mund të bëjnë një udhëtim t...

Readmore

Search Our Site

Njihuni me rivalen e Shkëndije... Njihuni me rivalen e Shkëndije Mujajt Marjana Markaj mund të jetë shqiptarja më seksi.  Vajza që jeton në SHBA dallohet...
Provokon Vildania, era ia fryen...... Provokon Vildania, era ia fryen... Modelja dhe këngëtarja shqiptare, e njohur për linjat e saj trupore, Vildane Zeneli,...
4 fantazitë më të zjarrta seksuale... 4 fantazitë më të zjarrta seksuale të femrave “Dëshirat të veçanta” në krevat zakonisht u përshkruhen meshkujve, ndërkaq...

News Extras.

 • Vlora çel sezonin turistik, +

  Vlorë- Nën atmosferën dhe vëmendjen më të vakët të pushtetit vendor dhe atij qëndror, Vlora ka çelur sezonin e ri
 • Saranda çel sezonin turistik, qyteti bregdetar gati për fluksin e vizitorëve +

  Sarandë- Pas “Festës së Midhjes” të së premtes Saranda shkoi sot në një tjetër festë, në celjen e sezonit turistik
 • Aksioni në plazhin e Velipojës +

  Korpusi Shqiptar i Vullnetarëve, në bashkëpunim me Agjencinë e Mjedisit ka vijuar aksionin për pastrimin e territorit nga mbeturinat në
 • 1

Albania Hotel

Belle View Hotel Belle View Hotel           Lagjia 13, Ruga Apollonia Durrës...
Kompleksi Tropikal Resort Kompleksi Tropikal Resort               eshte nje nder komplekset...